Telegram Group Search
Кінець навчального року — завжди вирішальний момент. Для студентів спільних освітніх програм SoftServe та 6 університетів Києва, Харкова, Львова та Дніпра — цей період означає захист своїх інноваційних розробок 🤩

Нещодавно близько 400 другокурсників ІТ-спеціальностей розробили та представили 62 командні проєкти. І все це з підтримкою 66 менторів компанії, які допомагають командам реалізувати задум від ідеї до технічного рішення.

Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів у SoftServe, долучився до презентації проєктів НТУ «Дніпровська політехніка», щоб нагадати про важливість освіти: «Як би швидко не розвивалися технології, теорема Піфагора буде завжди, адже це — база, яку потрібно знати. Інвестуйте у свої знання сьогодні, і ви неодмінно побачите результат завтра», — сказав Тарас.

Доєднуємось і ми! Бо знання — це те, що з нами завжди 🙌
Використовувати ШІ в роботі = покращувати свою ефективність.

Підприємці та менеджери використовують ШІ, щоб покращити клієнтський досвід. ІТ-спеціалісти автоматизують прості задачі. Маркетологи генерують креативні концепції, тексти та стратегії. А ти?

Хочеш дізнатися, як працювати з ШІ, щоб отримувати якісний результат? На нашому новому курсі ГенШІ для бізнесу ти навчишся:
💡розробляти стратегії за допомогою генеративного ШІ (Taskade, HubSpot)
💡використовувати ШІ для створення контенту (ChatGPT, Microsoft Copilot, Gemini, DALL-E, NightCafe)
💡персоналізувати вебвміст для кожного користувача, щоб підвищувати залученість (Gamma, Canva, Mailchimp, MozBar)
💡створювати інтелектуальні чат-боти для якісного сервісу (BotPenguin)
💡створювати та використовувати програмні проєкти безпосередньо в браузері (Replit AI)
💡аналізувати відгуки клієнтів для покращення продуктів та послуг (Insight7)

Деталі курсу та реєстрація — тут 😉
Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Так само і з кодом 😉 

Приєднуйся до нашої live coding події з Python, щоб дізнатися, як виглядає код досвідченого фахівця.
 
На події ми:
🎯 зануримося в кодинг на Python у прямому ефірі
🎯 розберемо найважливіші концепції програмування для початківців (змінні, колекції, ООП)
🎯 ознайомимося з фреймворком Flask, з яким ти зможеш створювати власні вебзастосунки
 
Зустрінемось 05.06 о 18:30.

Реєструйся, щоб дізнатися більше про мову Python та зрозуміти, чи це твоє 🌟
Як студентам ІТ-спеціальностей отримати практичний досвід для резюме ще під час навчання? Обирати університети, які активно співпрацюють з бізнесом, а отже — зацікавлені у якісних випускниках 🤓

У статті Ольга Доля, керівниця освітніх партнерств в Україні у SoftServe, розповіла про переваги спільних освітніх програм. За такого формату університет та бізнес разом покращують навчальні програми. У підсумку студенти мають більші можливості для практики та після випуску готові до робочих викликів. А ще такі фахівці швидше стають Middle та Senior спеціалістами.

Детальніше про спільні освітні програми, та де їх шукати — дізнавайся у статті.
Програмування має подобатись. Тоді й робота буде в задоволення 😉

Якщо думаєш, що програмування могло б стати справою твого життя, то ця історія для тебе.

У статті Артем Голіков, випускник повного курсу з WebUI, поділився своїм шляхом до улюбленої роботи #без_фільтрів. Артем розповів про те, чому вирішив спробувати програмування, як навчання змінило його життя, а ще про те, як він долучився до розробки Discord-сервера для нашої спільноти.

Читай статтю — дізнавайся нове та корисне 👐
Найкрутіші ідеї народжуються в команді😎

Нещодавно зібралися у київському офісі зі студентами-активістами з усієї країни на конференції «Leaders Day». Під час події майже 50 активістів студентського самоврядування та молодіжних організацій розробляли проєкти, що допоможуть замотивувати молодь працювати та втілювати свої амбіції в Україні.

Для цього студенти з Києва, Львова, Вінниці, Харкова, Одеси, Миколаєва та інших міст об'єдналися в команди та презентували 8 проєктів, що допомагатимуть майбутнім фахівцям знайти першу роботу та розвиватися у сфері.

Завжди раді таким плідним зустрічам та інноваційним ідеям 🌟
🌟 Щоб стати компетентним фахівцем, необхідно мати гарну теоретичну базу та навчитися її застосовувати на реальних задачах. Отримати це все можна на спільних освітніх програмах SoftServe.

Ці програми поєднують навчання в університеті та досвід глобальної ІТ-компанії. Тому студенти, які на них вчаться, отримують практичний досвід у сфері вже з 1 курсу. А також мають демо проєкт у портфоліо, який підтверджує здобуті знання 😎

Знайти таку програму можна в одному з 7 університетів-партнерів. Тож якщо ти або хтось із твоїх знайомих визначається з освітою — це гарна можливість підготуватися до майбутніх викликів.

Більше про спільні програми — дивись на картках та за посиланням
Якщо хочеш розпочати карʼєру в ІТ або посилити наявний стек — зверни увагу на .NET 🤓

Це безплатна платформа, яка дозволяє розробляти майже все: від вебсерверів та мобільних застосунків до ігор та пристроїв IoT.

Долучайся до нашої події, щоб дізнатися, які ще можливості пропонує ця технологія.

На вебінарі поговоримо про таке:
🔎 що таке .NET та його роль у світі розробки ПЗ
🔎 чому варто обрати саме цю технологію
🔎 що саме можна розробляти за допомогою .NET
🔎 реальні продукти та компанії, що його використовують
🔎 з чого почати, щоб стати .NET-розробником

Зустрінемось 12 червня о 18:00 в Zoom.

Реєструйся, щоб познайомитись з .NET ближче
Від студентки до менеджерської посади в ІТ — скільки часу займає цей шлях?

Анна Бикова, Senior Delivery Director у SoftServe, вже на 5 курсі навчання мала свою команду бізнес-аналітиків. Та це був лише початок 🤩

В інтервʼю Анна розповіла про свій карʼєрний шлях. З відео дізнаєшся, що обов’язково треба знати та вміти, якщо хочеш отримати керівну посаду. А також про те, як базова освіта у сфері розробки ПЗ допомагає працювати з технологіями, командами та бізнес-цілями.

Дивись інтерв’ю в межах проєкту «PROсторі» від ХАІ та надихайся на власну історію 😎
Чи може мова програмування зробити компанію найдорожчою у світі? Практика показує, що так!

Саме така історія сталася із Microsoft, яка вже тоді була успішною завдяки операційним системам та офісним програмам. Та саме мова програмування заробила їй ще більші статки.

Розпитали про цю історію наших колег — В'ячеслава Колдовського, керівника компетентностей, та Владислава Тимощука, ментора у SoftServe Academy.

Про те, як так сталося та чому, а також які перспективи ця технологія має зараз — дізнавайся у статті 😉
2024/06/07 01:21:42
Back to Top
HTML Embed Code: